Account manager pozíció a Travelo.hu-nál

A Travelo.hu és Ongo.hu oldalakat üzemetlető Confhotel-Net Kft. talpraesett, önálló munkavégzésre képes ACCOUNT MANAGER munkatársat keres!

Jó saleses vénával, külföldi utazási területen szerzett tapasztalattal, tárgyalóképes angol nyelvtudással rendelkező account munkatársat keresünk!

Ha szeretnéd a Magyarország vezető, nagyközönségnek szóló, online turisztikai magazinját és ennek adatbázisát működtető Traveloban folytatni a pályafutásod; ha szeretnéd nálunk a külföldi szállodák, turisztikai hivatalok, légitársaságok és utazási irodák ajánlatait és kampányait menedzselni; ha te is úgy látod, hogy a jövő csakis az online, küldd el a pályázatod és ismerjük meg egymást!

Leendő feladataid:

- tartalmi és listing együttműködések megtervezése, ajánlatok írása

- partnertalálkozók szervezése, partnerlátogatás, prezentációk megtartása

- tanácsadással egybekötött stratégiai értékesítés meglévő és új ügyfeleknek

- online kampányok menedzselése

- kapcsolat tartás utazási irodákkal és hotelekkel, turisztikai képviseletekkel, és légitársaságokkal

- a fenti munkafolyamatok precíz adminisztrációja

Amit várunk tőled:

- felsőfokú képesítés

- értékesítői szemlélet

- min. 1 év értékesítés területén szerzett munkatapasztalat

- kitűnő angol nyelvtudás szóban és írásban

- online piaci ismeret

- talpraesettség, határozottság, proaktivitás, lendületes személyiség

- rendszerben gondolkodás, kiváló helyzetfelismerő készség

- remek kommunikációs képesség

Ami előnyt jelent neked más pályázókkal szemben:

- B kategóriás jogosítvány és járművezetői gyakorlat

- (elsősorban külföldi) turisztikai szegmens ismerete

- utazási irodai, egyéb turisztikai területen szerzett munkatapasztalat

- német nyelvtudás

A jelentkezéseket a job@travelo.hu címre várjuk 2017. május 10-ig.

Ha tetszett a cikk, akkor kattintson a tetszik gombra vagy kövessen minket Facebook és Instagram oldalunkon!

Ezek is érdekelhetnek