» Hírek

Iskolai rajzverseny egy sétarepülésért

| | Nem érkezett még hozzászólás
A Ryanair versenyén dobogós három iskola sétarepülést nyerhet, mely során madártávlatból csodálhatják majd meg a diákok Budapestet.

Általános iskolásoknak hirdetett képzőművészeti versenyt a Ryanair fapados légitársaság, a verseny fődíja sétarepülés három iskola egy-egy osztálya számára. „Az egekbe fel“ című versenyen induló diákok festhetnek, rajzolhatnak vagy akár szobrot is készíthetnek. Egy a lényeg: a műnek a Ryanair egyik budapesti repülőgépét kell ábrázolnia útban a 32 úticél közül az egyikre, ezt kérik az alkotásban is megnevezni avagy szemléltetni.

A nevezéshez valamilyen rejtélyes okból GIF formátumban, 346x335 pixeles méretben kell beküldeni a rajzokat március 11-ig a schools@ryanair.com címre. Iskolánként egyetlen rajzot várnak, a levélben a mű címét, a készítő iskola és osztály nevét és az iskola/tanár elérhetőségét is meg kell adni.

A beérkezett alkotások közül a legjobbnak ítélt 32-t helyezik el a Ryanair.com/hu oldalon, amelyekre a weboldalra látogatók szavazhatnak majd. A 3 legtöbb szavazattal rendelkező iskolát 2012. március 19-én értesítik. A győztes iskolák VIP repülőutat nyerhetnek (40 tanuló iskolánként), amely során madártávlatból csodálhatják majd meg a diákok Budapestet.

A ryanaires sétarepülés Budapestről indul és Budapestre érkezik, eközben nem száll le más reptéren/országban, tehát útlevél sem kell a nyerteseknek. A légitársaság ugyanakkor a kiírásban leszögezi: fenntartja a jogot, hogy ezen ajánlatát a saját belátása szerint a jövőben bármikor megváltoztassa vagy visszavonja.

Ha tetszett a cikk, kattintson a Tetszik gombra, legfrissebb ajánlatainkért pedig iratkozzon fel hírlevelünkre! Travelo
h i r d e t é s
h i r d e t é s

Szóljon hozzá!

Most ajánljuk

Minden perc ajándék! Töltse a szebbnél szebb őszi napokat családjával!

cobranco élménybeszámolót írt
Lagunák között (Görögország)
15 órája
cobranco új galériát hozott létre
Lagunák között (Görögország)
16 órája
rallymax új galériát hozott létre
Csenge és Attila két keréken 16. nap margójára
5 napja

Blogok

Világörökség Szingapúr botanikus kertjei

Nyolcvankét lenyűgöző hektár tanösvényekkel. De hogy jön ide a kaucsuk?

Utazásom blogja Kőröl-kőre lépkedve télen a Velencei-hegységben

A pákozdi ingókövek ködben is jól mutatnak.

Travelhunter Kék lagúna Izlandon

Ha gyengénk a szilícium-dioxidos iszapmaszk-pakolás, itt a helyünk.

TravelBug Autós túra az USA délnyugati államaiban

Ez már a nyolcadik rész, ezúttal El Pasóval. Visszatekintés képekkel és leg-ek listájával.